Obóz Mega Dąbki sporty wodne, rowery, gokarty, park linowy, survival i wiele więcej! 22.06-1.07.2024

Obóz sportowy nad morzem pełen atrakcji! W programie windsurfing, kajaki, supy, narty wodne, rowery, jazda na gokartach po prawdziwym torze wyścigowym, park linowy, wycieczka do Darłówka, dwudniowy survival i wiele więcej!

Zapraszamy na wymarzone sportowe, nadmorskie wakacje! Jedziemy do Dąbek, gdzie każdego dnia czeka nas solidny trening oraz mnóstwo aktywności. Przez pierwsze 7 dni (od 22.06-29.06) mieszkamy w bazie windsurfingowej nad samym jeziorem Bukowo, 10 minut rowerem od morza. Ostatnie dwa dni obozu (29.06-1.07) to spływ kajakowy połączony z pieszą wycieczką, survivalem i noclegiem pod namiotami na campingu NATURA w Dąbkowicach (na samej nadmorskiej plaży!).

Głównymi aktywnościami podczas obozu są WINDSURFING (codziennie 1,5 godziny pływania), jazda na rowerze oraz solidny trening ogólnorozwojowy. Dodatkowo każdego dnia na uczestników będzie czekać masa zajęć sportowych, atrakcji, wycieczek i niespodzianek:

 • Kąpiele w morzu i w jeziorze
 • Pływanie na supach
 • Rowery
 • Trening lekkoatletyczny (szybkość, dynamika, skoczność, wytrzymałość)
 • Kajaki
 • Narty wodne (dodatkowo płatne)
 • Treningi ogólnorozwojowe 
 • Akrobatyka
 • Trening równowagi 
 • Gry zespołowe
 • Jazda na gokartach na prawdziwym torze wyścigowym
 • Park linowy ze skokiem z 12 metrowej wieży w pełnej asekuracji
 • Wycieczka do Darłówka (zwiedzanie portu, latarnii morskiej, rozsuwanego mostu)
 • 2 dniowy survival z noclegiem w namiotach (spływ kajakowy, piesza wycieczka, gra terenowa na orientację, nocne warty)


Wiek obozowiczów

7-15 lat (podział na grupy wiekowe)

OŚRODEK

Mieszkamy w ośrodku WIND4YOU. Na jego terenie znajdują się spot windsurfingowy, strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu wodnego, stołówka, beach bar, świetlica z rzutnikiem i stołem do ping ponga, boiska do piłki nożnej oraz siatkówki plażowej, staw z rybami, kanał portowy, tor do skimboardingu oraz miejsce na ognisko i grilla.

ZAKWATEROWANIE

Śpimy w domkach 8-9 osobowych z łazienkami, lub w pokojach 2+2 lub 2+3 z łazienkami. Podczas survivalu nocleg na campingu NATURA z pełnym węzłem sanitarnym w namiotach 4-osobowych.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + prowiant na drogę powrotną

UBEZPIECZENIE

Obozowicze są ubezpieczeni na cały czas trwania obozu w zakresie NNW. 

OFFLINE

Podczas naszych obozów obowiązuje zasada ograniczonego korzystania z telefonów komórkowych. Każdego dnia po kolacji dzieci mogą używać telefonów przez 40 minut. Poza tym czasem telefony są zdeponowane w sejfie. Dodatkowo na camp nie wolno zabierać żadnego sprzętu elektronicznego, typu tablety, PSP czy laptopy. 

CENA

2999 zł

W cenie wyjazdu: noclegi, wyżywienie, kurs windsurfingowy, zajęcia sportowe, atrakcje (park linowy, gokarty, wycieczka do Darłówka), opieka trenerska oraz ubezpieczenie NNW.

Możliwe jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Umowa ubezpieczenia musi być zawarta w dniu podpisania umowy lub wpłaty za wyjazd. Szczegóły warunków ubezpieczenia kosztów rezygnacji >.

DODATKOWO PŁATNE

 • narty wodne (opcja dla chętnych) 200 zł
 • transport klimatyzowanymi busami z przyczepą na rowery na 2 trasach: Szczyrk, Bielsko – Biała 550 zł, Katowice 500 zł, Warszawa i Łódź 420 zł, Wrocław 550 zł, Poznań 500 zł.*
 • kominiarka pod kask na gokartach 20 zł (w przypadku niezabrania swojej z domu)

* (Bus przejeżdża przez dane miasto przy minimum 3 uczestnikach, w przypadku mniejszej ilości osób opiekunowie zobowiązani są dostarczyć dziecko do najbliższego, gwarantowanego miasta odjazdu).

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia 2024.

W przypadku braku miejsc, prowadzimy zapisy na listę rezerwową.

NIEZBĘDNE!

Na obóz zabieramy czysty, sprawny rower górski/ gravel/ trekkingowy po fachowym, AKTUALNYM przeglądzie (brak luzów na łożyskach, proste koła, niezużyty łańcuch, tryb, tarcze, niezdarte opony, działające hamulce, sprawne przerzutki), zapasową dętką, właściwy zestaw kluczy + obowiązkowy kask!

Dodatkowo potrzebne będą karimata, śpiwór, kominiarka, buty do wody i pianka. Szczegółowa lista rzeczy do spakowania poniżej.

LISTA RZECZY DO ZABRANIA + INFORMATOR – KONIECZNIE SPRAWDŹ PRZED PAKOWANIEM!

KADRA

Ogólne Warunki Uczestnictwa w wydarzeniach sportowych organizowanych przez Ski Tomo

Zgłoszenia: biuro@skitomo.pl