img

Grupy wiekowe

img

Przedszkole Tomisie

grupa najmłodszych zawodników w wieku od 4 do 5 lat. Treningi narciarskie (listopad – marzec) odbywają się dwa razy w tygodniu po półtorej godziny w grupie maksymalnie do 10 osób, w sezonie wiosna-jesień raz w tygodniu w formie zajęć ogólnorozwojowych ( rolki, sala gimnastyczna, plener). Tomisie wyjeżdżają na obozy klubowe w towarzystwie rodziców lub dziadków.

img

Ski Tomo Future – Młodsi

zawodnicy od 5 do 7 lat, którzy rozpoczynają swoją przygodę z klubem narciarskim, Treningi odbywają się przez cały rok 3-4 razy w tygodniu. Dodatkowo dzieci startują na zawodach ogólnopolskich (Beskidzkie Nadzieje, Puchar Reksia czy Puchar Koziołka Matołka. Treningi odbywają się głównie w formie zabawy, tak aby zarazić maluchy sportową pasją i aktywnym trybem życia.

img

Ski Tomo Future Starsi

narciarze w wieku 7-10 lat, stawiający pierwsze kroki na tyczkach, startujący w takich zawodach ogólnopolskich jak m.in. Liga Śląska czy Liga MOZN. Grupa trenuje 3-4 razy w tygodniu przez cały rok oraz wyjeżdża samodzielnie ( bez rodziców) na 7- 8 wyjazdów klubowych (obozy narciarskie na lodowcach, obozy kondycyjne).

img

Ski Tomo Pro

zawodnicy od 11-15 lat, doskonalący jazdę sportową na nartach, zgłębiający małymi krokami tajniki profesjonalnego sportu, regularnie startujący na zwodach ogólnopolskich (Ligi, MPP) i międzynarodowych (m.in. KidsTrophy). Grupa trenuje 3-4 razy w tygodniu przez cały rok oraz wyjeżdża na 7-8 wyjazdów klubowych (obozy narciarskie na lodowcach i w hali, obozy kondycyjne).

img

Ski Tomo Pro Junior

zawodnicy w 16-18 lat trenujący od paru lat w klubie i startujący na najważniejszych zawodach dla młodzieży w kraju i zagranicą (Ligi, FIS).

img

Sekcja Masters

(18+ ambitni narciarze amatorzy) trenujący regularnie przez cały rok i starający w zawodach takich jak Mistrzostwa Polski Amatorów, Family Cup czy Puchar Świata Masters (FIS). Buton i odnosi do zakładki sekcja Masters