Patryk Danel najlepszym zawodnikiem sierpnia!

Poznajcie PATRYKA DANELA!

Patryk w minionym miesiącu zdobył najwięcej punktów, wygrał klasyfikację i został najlepszym zawodnikiem SIERPNIA. Podczas uroczystego spotkania w COS OPO SZCZYRK otrzymał nagrody, medal oraz dyplom. Dostał również opaskę ZAWODNIKA MIESIĄCA, którą przekazała mu Kasia Krupa, zwyciężczyni klasyfikacji lipcowej. Na koniec pod nadzorem Trenera Tomka poprowadził trening dla całego klubu.

Patryk pochodzi ze Szczyrku. Na nartach jeździ od piątego roku życia. Był pierwszym zawodnikiem Ski Tomo, a z Trenerem Tomkiem trenował jeszcze przed powstaniem klubu.

W zeszłym sezonie stawiał pierwsze kroki na zawodach Beskidzkich Nadziei oraz Ligi Śląskiej.

Patryk uczęszcza do piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Szczyrku. Najbardziej lubi WF i matematykę. Dużo czyta (jego ulubiona książka to ,,Magiczne Drzewo”), zawsze opowiada ciekawe historie, stąd w klubie nosi przezwisko FILOZOF. Na pytanie jakie ma największe marzenie sportowe, odpowiedział „że chciałby być bardzo dobry w tym co robi!”. Woli jeździć slalom, a podczas treningów wiosenno-letnich największą frajdę sprawiają mu park linowy i rolki. Cel sportowy Patryka na nadchodzący sezon to pozycja w TOP 5 w krajowych zawodach narciarskich.

W wolnych chwilach buduje tory z klocków modułowych oraz bawi się w lesie z przyjaciółmi. Jego ulubiony kolor to szary. Z potraw najbardziej smakuje mu zupa koperkowa mamy. Jak dorośnie chciałby zostać TRENEREM.

Patryk ma młodszego brata Jasia, który trenuje w sekcji przedszkolaków – TOMISIE.

Tytuł ZAWODNIK MIESIĄCA jest częścią klubowego programu ZAWODNIK ROKU. Na każdym treningu przyznajemy punkty za postępy sportowe, zaangażowanie podczas treningów i oczywiście obecność. Zawodnik który zbierze najwięcej punktów w danym miesiącu wygrywa. Ten który, w skali całego roku będzie najwięcej razy zawodnikiem miesiąca, a dodatkowo jego wyniki sportowe będą na bardzo dobrym poziomie zostanie Zawodnikiem Roku, otrzymująć stypedium finansowe (na 12 msc.) oraz komplet nowych nart na następny sezon.