Natasza Jakubiec najlepszym zawodnikiem w listopadzie!

Cześć, jestem Natasza! Wygrałam w listopadzie klubową klasyfikację punktową i tym samym zostałam ZAWODNIKIEM MIESIĄCA!

Jeżdżę na nartach od drugiego roku życia, w #SkiTomo trenuję od początku powstania klubu. W zeszłym sezonie wygrałam klasyfikację generalną Ligi Śląskiej, stawałam wielokrotnie na podium Beskidzkich Nadzieji i innych dziecięcych zawodów. Narciarstwo mam we krwi, moja rodzina prowadzi szkołę narciarską Strefa Zimy oraz i wyciąg narciarski ,,Bananowy”.

Moim największym sportowym marzeniem i jednocześnie celem na nachodzący sezon jest wygranie zawodów Beskidzkie Nadzieje, dobry wynik w OFLA oraz zdobycie tytuł zawodnika roku w SKI TOMO. 

Wolę gigant od slalomu, a na treningach najbardziej podobają mi się zajęcia na  rolkach, akrobatyka, bieganie i tory przeszkód.

Chodzę do drugiej klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej o profilu językowym CERVANTES. Moimi ulubionymi przedmiotami są wf, muzyka oraz matematyka.

W wolnym czasie lubię spędzać czas aktywnie. Jestem mistrzynią na parkach linowych i ściankach wspinaczkowych. Zdarza się, że pobawię się czasem lalkami i pluszakami.

Co należy do obowiązków, które nie sprawiają mi przyjemności? Zdecydowanie sprzątanie.

Moją ulubioną potrawą jest quritto i spaghetti  oczywiście zrobione przez mamę.  Nie lubię kotletów mielonych,  ale przy trenerze Tomku zjem wszystko  nawet sałatę! 

Mam młodszą siostrę Zosię, którą bardzo kocham. W klubie przyjaźnię się ze wszystkimi ale najbardziej z Kasią i Natalką.

W przyszłości planuję zostać sportowcem, ktory pomaga tacie w biznesie.