Natalka Łaciak zawodnikiem miesiąca!

Poznajcie Natalkę Łaciak, która zdobyła najwięcej punktów w minionym miesiącu treningowym i tym samym otrzymała tytuł ZAWODNIKA MIESIĄCA, dyplom i nagrody.

Natalka jeździ na nartach od 4 roku życia, do Ski Tomo dołączyła w ubiegłym roku. Jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczyrku im. Heleny Marusarzówny, a jej ulubionymi przedmiotami są WF i matematyka. Największym sportowym marzeniem Natki jest start w Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Alpejskim. Na sezon 2021/2022 stawia sobie za cel zdobycie Puchar Beskidzkich Nadziei. Woli gigant od slalomu, a podczas letnich treningów najbardziej podobają się jej rolki. W wolnych chwilach gra na skrzypcach i opiekuje się swoim kotem Tigerem. Najbardziej lubi jeść pierogi ruskie i zupę ogórkową.

Tytuł ZAWODNIK MIESIĄCA jest częścią klubowego programu ZAWODNIK ROKU. Na każdym treningu przyznajemy punkty za postępy sportowe, zaangażowanie podczas treningów i oczywiście obecność. Zawodnik który zbierze najwięcej punktów w danym miesiącu wygrywa. Ten który, w skali całego roku będzie najwięcej razy zawodnikiem miesiąca, a dodatkowo jego wyniki sportowe będą na bardzo dobrym poziomie zostanie Zawodnikiem Roku, otrzymująć stypedium finansowe (na 12 msc.) oraz komplet nowych nart na następny sezon.