Kasia Krupa najlepszym zawodnikiem w lipcu!

Poznajcie KASIĘ KRUPĘ!

To właśnie Kasia zebrała aż 41 pkt. i została najlepszym zawodnikiem w minionym miesiącu treningowym. Podczas uroczystego spotkania otrzymała dyplom i nagrody. Dostała również opaskę ZAWODNIKA MIESIĄCA, którą przekazała jej Natalka Łaciak, zwyciężczyni klasyfikacji czerwcowej.

Kasia pochodzi ze Szczyrku. Przygodę z nartami zaczęła prawie od urodzenia, bo już wieku 19 miesięcy! W Ski Tomo trenuje od początku powstania klubu, czyli prawie dwa lata. W zeszłym sezonie udało jej się wywalczyć m.in. drugie miejsce w pierwszej edycji Beskidzkich Nadziei oraz czwarte w klasyfikacji generalnej, a także czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Ligi Śląskiej.

Kasia jest uczennicą czwartej klasy Szkoły podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Szczyrku. Najbardziej lubi WF i plastykę. Jej idolem sportowym jest Maryna Gąsienica Daniel. Marzy, aby w przyszłości jeździć na nartach tak jak ona. Woli slalom od giganta, a podczas letnich treningów, największą frajdę sprawiają jej rolki i windsurfing.

W wolnych chwilach czyta książki przygodowe, spędza czas z najlepszą klubową przyjaciółką Nataszą i opiekuje się psem Dafi. Kasia lubi zdrowo się odżywiać, a jej ulubionym daniem jest filet z kurczaka z warzywami na parze i ziemniakami.

Tytuł ZAWODNIK MIESIĄCA jest częścią klubowego programu ZAWODNIK ROKU. Na każdym treningu przyznajemy punkty za postępy sportowe, zaangażowanie podczas treningów i oczywiście obecność. Zawodnik który zbierze najwięcej punktów w danym miesiącu wygrywa. Ten który, w skali całego roku będzie najwięcej razy zawodnikiem miesiąca, a dodatkowo jego wyniki sportowe będą na bardzo dobrym poziomie zostanie Zawodnikiem Roku, otrzymująć stypedium finansowe (na 12 msc.) oraz komplet nowych nart na następny sezon.